Manažer prodeje

Nápověda

Průvodce: Produkty

Galerie obrázků

Všechny nahrané obrázky můžete najít v: Produkty > Další možnosti > Galerie obrázků. Obrázky mohou být uloženy samostatně nebo seskupeny v katalogu. Pokud chcete vytvořit katalog, klikněte na Vytvořit katalog a vložte název galerie.

Jak můžu přidat obrázek do galerie?

Použijte záložku zmíněnou dole pro přidání fotek do galerie pomocí tlačítka Nahrát obrázky z počítače, které otevře dialogové okno pro zvolení souborů z disku. Pokud chcete přidat obrázky do katalogu, otevřete katalog a klikněte na Nahrát obrázky z počítače.

Obrázky přidané přímo do šablony nebo produktu budou automaticky uloženy v Galerii. Navíc, pokud vytvoříte nový produkt, můžete přidat obrázek do galerie. Učiníte tak zvolením obrázku umístěného v produktových možnostech a kliknutím na tlačítko Přidat obrázek do galerie. Po vytvoření šablony můžete použít nahraný obrázek.

Procházení galerie obrázků - filtry

Nad galerií můžete najít filtry, umožňující zobrazit vybrané obrázky.

- Přidáno – zobrazí obrázky přidané v určitém období (manažer prodeje zobrazí přidané fotografie od 24 hodin do 12 měsíců)

- Přiřazeno – zobrazí obrázky přiřazené k produktům, šablonám či variantám. Navíc můžete zobrazit obrázky, které nebyly nikdy použity.

- Titulek obrázku – můžete je využít při hledání pomocí vyhledávače. Můžete dodat ke každé fotce titulek nebo název souboru bez tečky. Pozor! Filtr nenajde částečně zadaný výraz titulku.

Do galerie mohou být uloženy pouze ty obrázky, které jsou přiřazeny k produktům, variantám či šablonám. Pokud přidáte obrázek, který není přiřazený, obdržíte po 30 dnech upozornění, že manažer prodeje takový obrázek odstraní.

Ikony a odkazy

Na spodní části stránky najdete užitečné ikony a odkazy umožňující provést určité činnosti s uloženými fotkami:

- Označit všechny fotky označí všechny uložené fotky v katalogu. Poté je můžete smazat nebo přesunout do jiného katalogu.

- Odstranit je povoleno po vybrání alespoň jednoho obrázku. Pozor! Pokud je obrázke přiřazen k nějaké nabídce či šabloně, bude odstraněn také z nabídky či šablony. Zkontrolujte tedy, zdali obrázek není nikde obsažen, aby nedošlo k poškození obsahu nabídky či šablony.

- Přesunout je umožněno po označení alespoň jednoho obrázku. Použijte tuto možnost pro přesum mezi katalogy.

- Změnit počet zobrazených obrázků umožňuje definovat počet fotek v galerii. Můžete zvolit mezi 30 a 200 fotkami.